У ЧНУ розпочалася благодійна акція «Допоможи нашим військовим!»

13 листопада 2019, 20:34

У межах університетського доброчинного марафону стартувала нова благодійна акція «Допоможи нашим військовим!». Вона триватиме протягом 12-21 листопада.

Скриньки збору коштів будуть знаходяться в інститутах та на факультетах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Ініціюють та координуватимуть збір коштів студентські ради ЧНУ. Гроші  витратять на ремонт техніки для зони АТО, - зазначають у пресслужбі вишу.

Студентів ЧНУ запрошують також відвідати «Патріотичний музей АТО», який є співорганізатором акції. У ньому зібрано сотні експонатів із зони бойових дій з початку війни на сході України.

Метою цих заходів є посилення національно-патріотичного виховання, формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації, підвищення престижу військової служби, культивування ставлення до солдата як до захисника Вітчизни та героя.

Музей знаходиться за адресою: вул. Благовісна, буд. 2/3.
Графік роботи: з 8:30 до 17:30 протягом понеділка-п'ятниці. У суботу й неділю екскурсії можливі за попередньою домовленістю.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору