У Червоній Слободі французи побудують вантажний порт

20 квітня 2015, 21:39

1

20 квітня голова райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв та директор ТОВ «Семтек Інвест» Фредерік Шавіньї підписали меморандум про реалізацію інвестиційного проекту. Документ передбачає будівництво вантажного порту на території Червонослобідської сільської ради, інформують у Черкаській РДА.

– Сьогодні ми підписали документ, що засвідчує наміри сторін реалізувати великий інвестиційний проект із будівництва вантажного порту для транспортування сільськогосподарської продукції. Для цього на території порту буде облаштовано елеватор потужністю 60 тисяч тонн. За попередніми оцінками проект передбачає інвестиції в сумі 20 мільйонів євро та створення до сотні робочих місць. Детальніша інформація про вартість проекту буде відома після розробки та затвердження усіх необхідних документів учасниками угоди, – наголосив очільник району.

Довідково: Компанія ТОВ «Семтек Інвест» протягом 10 років здійснює інвестиційну діяльність в Черкаській області у сфері сільськогосподарського виробництва, орендуючи землі в Шполянському, Звенигородському та Смілянському районах.

Коментарі

Вгору