У “Черкасиобленерго” відзвітували, що здійснили 21 млн грн соцвиплаит

29 вересня 2023, 19:16

ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує здійснювати соціальні виплати, передбачені колективним договором. Це суттєво додає мотивації для співробітників – укомлектованість кадрами на підприємстві складає 97%.

Про це під час форуму «Електричні мережі України 2023» повідомив голова Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

«Черкасиобленерго», аби зберегти кадровий потенціал підприємства, продовжило виконання колективного договору в умовах воєнного стану, тим самим зберігши соціальні виплати. За 7 місяців цього року на допомогу співробітникам спрямовано 21 млн. грн.

Соціальні гарантії «Черкасиобленерго» включають надання допомоги мобілізованим працівникам (153 працівники захищають Україну), оздоровлення працівників на базах відпочинку Товариства, зокрема безкоштовно сім’ї мобілізованих, матеріальну допомогу на лікування, виплати при народженні дитини, оплату ритуальних послуг на поховання, компенсацію за спожиті енергоносії.

Застосування мотиваційних механізмів дозволяє зберегти високий рівень укомплектованості кадрами – на рівні 97%. При цьому плинність кадрів залишається на досить низькому рівні – 4,6%.

За інформацією Агенції Маркет.Інфо

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Я :

Це абсолютна маячня. Ніяких 97% наповнення штату немає. Жодної лояльності працівників підприємство не плекає. Так званий коефіцієнт плинності кадрів (придуманий директором з кадрової політики) підтримується виключно бронею, і як тільки військовий стан скасують люди почнуть переходити на кращі умови.

Вгору