Електронний рахунок замість паперових квитанцій: у “Черкасиенергозбуті” розповіли про свою послугу для споживачів

20 травня 2024, 10:23

Споживачі ТОВ "Черкасиенергозбут" можуть скористатись сучасним онлайн-сервісом для отримання електронних рахунків. Одним з таких нововведень є електронний рахунок, який надійно заміняє традиційні паперові квитанції.

У пресслужбі "Черкасиенергозбуту" розповіли про переваги електронного рахунку:

  • Швидка доставка: електронний рахунок буде доставлено на Вашу електронну поштову скриньку менш ніж за 24 години після проведення розрахунку. Немає потреби чекати, коли рахунок буде доставлено у поштову скриньку.
  • Зручність: електронний рахунок можна переглянути та сплатити у будь-який зручний час. Не потрібно виходити з дому чи використовувати комп'ютер, необхідний лише доступ до інтернету на вашому мобільному телефоні.
  • Оптимізація простору: електронний рахунок завжди з вами. Не потрібно зберігати паперові рахунки. Уся інформація доступна в особистому кабінеті, куди можна зайти будь-коли, що дозволяє легко контролювати витрати.
  • Зменшення ймовірності затримок у розрахунках: електронний рахунок дозволяє уникнути затримок у розрахунках через можливі проблеми з доставкою. Споживач завжди отримає рахунок вчасно.
  • Турбота про довкілля: на щомісячні паперові квитанції витрачаються тонни паперу, тоді як електронний рахунок не тільки заощаджує ресурси, а й зменшує вплив на навколишнє середовище.

Скористатися послугою "електронний рахунок" можна в особистому кабінеті побутового споживача, або скориставшись швидкою формою на сайті.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору