У «Черкасиенергозбут» звітували про результати діяльності у першому півріччі 2020 року

24 липня 2020, 19:14

У ТОВ «Черкасиенергозбут» прозвітували про результати діяльності Товариства у першому півріччі 2020 року. Участь у заході взяли керівники структурних підрозділів з усієї області.

Ще на початку року подібні зустрічі планувалося проводити раз на квартал, проте реалізації планів завадив карантин. Послаблення карантинних обмежень, звісно ж, дозволило зібратися цього разу, тим не менш, учасникам довелося дотримуватися визначених заходів безпеки.

На нараді було проаналізовано виконання показників діяльності по кожному центру обслуговування споживачів окремо в розрізі юридичних та побутових споживачів, надані рекомендації щодо підвищення ефективності роботи тих центрів, які мають певні недоліки у своїй діяльності, а також визначено кращих за виробничими показниками.

Загалом, протягом звітного періоду Товариство поставило своїм споживачам майже 1 мільярд кВт.год електричної енергії. Варто відмітити, що у І півріччі 2020 року, порівняно з аналогічним періодом попереднього, відбулися зміни у структурі розрахунків. Так, знизився рівень оплати серед підприємств, що надають послуги населенню, та безпосередньо серед самого населення. Розмір простроченої заборгованості побутових споживачів протягом карантину у зв’язку з коронавірусом зріс втричі, і наразі недоплата за спожиту електроенергію складає 8,8 млн. грн. Така ситуація потребує своєчасного реагування та вжиття особливих заходів кожним центром обслуговування.

Велика увага була приділена змінам у чинному законодавстві, зокрема новій редакції Правил роздрібного ринку електричної енергії та особливостям їх застосування у роботі Товариства. Окремо було виділено час на детальне ознайомлення з новими комерційними пропозиціями ТОВ «Черкасиенергозбут» та висвітлення їх переваг для споживачів.

На завершення підсумкової наради її учасники отримали настанови та завдання на наступний квартал і одержали невеликі подарунки для облаштування нових приміщень центрів обслуговування споживачів.Але робота не має сенсу без відпочинку, тому наостанок на керівників чекала «родзинка» заходу – екскурсія до Черкаського міського зоопарку, де учасники мали змогу приємно провести дозвілля та відволіктися від буденної роботи.

Підсумовуючи результати наради, варто зазначити, що загальні показники діяльності Товариства є позитивними. Виконання поставлених завдань – на належному рівні. Підприємство має чіткий план дій на майбутнє та визначену фінансово-економічну політику – все це є запорукою подальшого розвитку та процвітання ТОВ «Черкасиенергозбут».

Поділитись

Коментарі

Вгору