У “Черкасиенергозбут” нагадали про переваги електронного документообігу (відео)

05 жовтня 2020, 17:18

фото тематичне

ТОВ "Черкасиенергозбут" нагадує юридичним споживачам про можливість долучитися до зручного і ефективного сервісу Paperless, який допомагає заощаджувати час та кошти.

Що ж це таке?

Paperless – це сервіс для компаній та підприємців, що забезпечує документообіг в електронній формі.

- Paperless економить Ваш час: з ним не потрібно вручну підписувати паперові примірники документів і очікувати на їх пересилання – електронно-цифровий підпис дозволяє моментально їх підписати і доставити адресату.

- Paperless економить кошти: з ним Ви не витрачаєтесь на друк, зберігання документів та кур’єрські послуги – документи надсилаються так само легко, як електронні листи.

- Paperless економить місце: з ним не потрібні численні шафи та папки для зберігання документів – всі документи чітко структуровані і надійно збережені.

Детальніше про те, як користуватися сервісом, можна дізнатися з інструкції для користування електронним документообміном. Також надзвичайно важливим є те, що сервіс Рaperless є безкоштовним. Плата за користування ним відсутня, незалежно від кількості завантажених документів.

Відповіді на всі питання, що виникатимуть у процесі користування сервісом електронного документообігу, Ви можете отримати за телефонами Ваших Центрів обслуговування споживачів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору