У черкаських школах можуть відмовитися від осінніх та весняних канікул, або додати навчання в суботу

02 липня 2024, 17:28

Через критичну ситуацію з електропостачанням в Україні нині та невтішні прогнози на осінньо-зимовий період, у Черкасах розглядають різні варіанти організації навчального процесу на 2024/25 роки у школах міста.

Про це повідомила заступниця міського голова Черкас Анастасія Чубіна.

Посадовиця наголосила, що навчання буде розпочато як завжди - 1-го вересня. Проте нині розглядаються різні варіанти організації навчального процесу. Зокрема:

  • варіант відмови від осінніх та весняних канікул. Натомість в школах буде місяць зимових канікул;
  • варіант продовження зимових канікул на один місяць та закінчення навчального року не 31 травня, а на початку червня 2025 року;
  • також можливий варіант збільшення навчального тижня до шестиденного, що дасть можливість скоротити термін навчання та продовжити канікули взимку ще на певний період.

- Відзначу, що всі варіанти організації навчання будуть публічно обговорені з директорами закладів загальної середньої освіти. Адже зараз стоїть одне завдання перед всіма нами - максимально забезпечити очне навчання в світловий день, - зазначила Чубіна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

В.Н. :

Навчання на вихідних?Щоб діти не ходили на додаткові заняття,перестали відвідувати гуртки та курси підготовки для вступу в ліцеї міста,щоб просто не могли повноцінно відпочивати та зберегти здоров’я?А чиновники та інші державні установи працювати в суботу будуть?Саме в державних установах чиновники сидять під кондиціонерами протягом року,світло не вимикається взагалі,працюють телевізори та комп’ютери-не для роботи,а замість неї,чай-кава вживаються на постійній основі (а це все електрика).Хотілося б сучасного раціонального вирішення питання,а не приносити в жертву дитинство.

Вгору