У черкаських веслувальників з’явились нові тренажери

17 січня 2017, 14:33

information_items_6089

Два нові ергометри поповнили інвентарну базу дитячо-юнацької спортивної школи з веслування в Черкасах. Спортсмени говорять, що про такі тренажери тут мріяли давно. Займаючись на них, планують тренери, вихованці зможуть покращити свої результати під час змагань, а в департаменті освіти та гуманітарної політики обіцяють продовжити матеріально-технічне оснащення спортивних секцій. 

Cучасні тренажери коштували бюджету 66 тисяч гривень. Академічне веслування в закладі розвинене на високому рівні. Торік вихованці вибороли закладу місце у п’ятірці найсильніших в Україні.

- Я Вам скажу, що це наша мрія, яка збулася, адже тренажерам, які ми використовували, вже по 30-35 років, ми їх підтримуємо в доброму стані, проте, до нових їм далеко, - розпoвідає директор Черкаської ДЮСШ з веслування Василь Романенко. – Якщо буде сприяння, в цьому році плануємо закупити тренажери для байдарників і каноїстів.

У школі займається 220 дітей. Роман Квітка одним із перших випробував нові ергометри. Каже, вони незамінні у підготовці до зимових змагань. Крім того, дозволяють стежити за рівнем навантаження та функціональними змінами в організмі спортсменів під час тренувань.

- Міський голова та депутатський корпус особливу увагу приділяють питанню придбання спортивного інвентарю для дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, - говорить очільник міського департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. – Для прикладу: 2015 року для потреб спортивних шкіл виділили трохи більше шестисот тисяч гривень, вже 2016-го – більше мільйона гривень. Сподіваємося, що 2017-й не стане виключенням.

За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору