У черкаських школах запровадили «пілотний» проект «Страва на вибір»

14 квітня 2018, 15:20

12 квітня 2018 року куратор освітньої галузі Черкас Ігор Коломоєць відвідав Черкаську ЗОШ №21 імені Юрія Іллєнка. Він вирішив поцікавитися чи задоволені учні та вчителі проектом "Страва на вибір". 

Ігор Коломоєць запровадив проект «Страва на вибір» у співпраці з директором департаменту освіти та гуманітарної політики, свободівцем Сергієм Вороновим. До кінця поточного навчального року харчування на вибір буде функціонувати в чотирьох місцевих школах за номерами: 7, 21, 25 та 30.

Завдяки системі «Страва на вибір» діти мають можливість обрати з меню ту їжу, яка їм найбільше смакуватиме. До прикладу, сьогодні в 21-й школі в обід при виборі другої страви учні мали можливість взяти гречану кашу або макарони, м’ясну або печінкову котлету, запіканку або оладки, венігрет або салат із капусти.

«Харчування – це запорука здоров’я підростаючого покоління. Ми хочемо, щоб наші школи були другим домом для учнів. Тому піклуємося про їх комфорт. Поспілкувавшись із батьками учнів та дирекціями шкіл ми дійшли до згоди та вирішили запровадити можливість вибору страв для дітей. Таким чином учні будуть їсти те, що їм подобається. Місто ж буде ефективніше використовувати кошти, які виділено на харчування. Уже зараз видно, що при новій системі «Страва на вибір» у їдальнях залишається значно менше відходів. А діти – ситі та задоволені» – розповів Ігор Коломоєць.

Він додав, що після завершення навчального року планує провести аналіз цієї системи та вирішити чи варто впроваджувати її в інших школах.

 За повідомленням прес-служби Черкаської обласної організації  ВО «Свобода»

Вгору