У черкаських митників – кадрові зміни

27 січня 2016, 09:10

вакантне місце

Головне управління ДФС у Черкаській області повідомляє про кадрові зміни, які відбулись у Державній податковій інспекції і Черкаській митниці.

Наказом Державної фіскальної служби України  від 15 січня 2016 року №44-о покладено виконання обов’язків заступника начальника Черкаської митниці ДФС на Шульгу Дмитра Олександровича, заступника начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС.

Також наказом Державної фіскальної служби України від 20 січня 2016 року №79-о призначено Коміренка Сергія Васильовича на посаду начальника митного поста «Черкаси-південний» Черкаської митниці ДФС. До цього часу Коміренко С.В. працював на посаді  начальника митного поста «Сміла» Черкаської митниці ДФС.

Наказом Державної фіскальної служби України від 20 січня 2016 року №80-о призначено Сугоняко Дмитра Сергійовича на посаду начальника митного поста «Сміла» Черкаської митниці ДФС. До цього часу Сугоняко Д.С. працював на посаді заступника  начальника митного поста «Сміла» Черкаської митниці ДФС.

Згідно з наказами Черкаської митниці ДФС від 21.01.2016 №№26-о, 27-о Коміренко С.В. та  Сугоняко Д.С.  приступили до роботи 25 січня 2016 року.

Також наказом Державної фіскальної служби України  від 26 січня 2016 року №115-о призначено в порядку переведення Мовчана Анатолія Анатолійовича на посаду начальника Звенигородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Накази підписав Голова Державної фіскальної служби України Р.М.Насіров.

Коментарі

Вгору