У черкаську поліцію візьмуть 400 нових працівників

09 грудня 2016, 09:34

483276

У черкаській поліції не вистачає кадрів. Найближчим часом потрібно призначити людей на 400 посад. Про це повідомив начальник управління кадрового забезпечення ГУ НП в Черкаській області Руслан Горяченко, пише gazeta.ua.

"На сьогодні в нас некомплект достатньо великий, який становить майже 400 посад. А загальний наш штат близько 2,5 тисячі", – зазначив Горяченко.

Відбирати на службу та призначати на вакантні посади в органи поліції повинна поліцейська комісія, яку ще не затвердили – не вистачає представника від міністра внутрішніх справ.

"Коли буде створена комісія, ми розпочнемо набір. Комісію створено для забезпечення прозорого добору, конкурсу та просування по службі поліцейських. Все це на підставі об'єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи служби в органах поліції", – говорить посадовець.

За минулі півроку проблему мали вирішити.

"Зараз відбувається набір в патрульну поліцію міста Умань. Але конкурс вже двічі переносився, бо не могли набрати необхідну кількість людей на 140 посад. Зрештою, набрали близько 450 охочих. Рік тому в Черкасах на 250 посад було 5 тисяч охочих", – зауважив начальник управління.

Руслан Горяченко каже, що на службу шукають добросовісних та працьовитих людей.

"Це не обов'язково мають бути надзвичайні фахівці. Це має бути порядна людина. Всьому іншому навчимо. І вже в грудні на початку січня набиратимемо фахівців. У разі потреби, прошу звертатися за номерами 393-108, 393-254. Нам потрібні нові люди, нові обличчя. Бо через некомплект навантаження на кожного працівника досить велике", - зазначає начальник управління.

Коментарі

Вгору