У черкаському зоопарку з’явиться авіарій

17 листопада 2021, 08:44

Про плани розвитку Черкаського міського зоологічного парку "Рошен" на найближчі два роки розповів його директор Євгеній Ван під час засідання виконавчого комітету. За його словами, тут мають з’явитися авіарій, струмок, променадна алея і тераріум.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Ми вже виходимо на нову територію, яку отримали в цьому році, і проектуємо великий комплекс «Авіарій». Він матиме площу 1800 м2, яка буде перекрита сіткою. Це буде експозиція для хижих птахів і водно-болотних птахів України. На ці потреби спонсор виділяє близько 50 млн грн. Відкрити авіарій хочемо вже у серпні 2022 року», - поділився Євгеній Ван.

Також, за його словами, у зоопарку будують великий струмок, який з’єднає експозицію «Земля ведмедів і вовків» і павільйон змінних експозицій з озером.

- Зараз проектується алея, яка з’єднає вул. 30-річчя Перемоги з центральною частиною парку, тут буде променадна зона. Крім того, у серпні 2023 року плануємо відкрити експозицію «Тераріум» на новій території, - зазначив директор підприємства.

Наразі до черкаського зоопарку щороку приходить близько 170 тисяч відвідувачів.

- Зоопарк – одна з візитівок нашого міста. Ми зацікавлені в тому, щоб він розвивався, - зазначив перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Нагадаємо, раніше міський голова Анатолій Бондаренко наголошував, що реконструкцію міського зоопарку потрібно проводити у комплексі з прилеглою територією і розташованим поруч парком 30-річчя Перемоги. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору