У черкаському зоопарку триває реконструкція (фото)

27 січня 2021, 18:02

У черкаському зоопарку триває реконструкція кількох зон: тераріуму, входу та озера. За словами директора закладу Євгенія Вана, новий вигляд зоопарку має вразити не лише відвідувачів, а й його мешканців, розповідає Суспільне.

Реконструювати зоопарк почали у 2016 році. Для тварин облаштували нові експозиції “Земля ведмедів і вовків” та “Олені і зубри”:

- Експозиції незвичайні для наших зоопарків. Оскільки у нас не дуже велика територія, ми використали під цю експозицію всі технічні зони, – розповів директор.

Клітка для бурого ведмедя, зі слів завідувачки відділу ссавців Лідії Осадчої, в зоопарку лишилася із сімдесятих років як символ неволі.

Тепер представники цього класу, як і вовки, живуть у вольєрі на території в тисячу квадратних метрів: “Був задум, щоб люди спостерігали наближено, щоб був близький контакт між людьми і тваринами через скло, щоб їх було видно згори і це не було стресом для тварин”.

У зоопарку вже є лави для підзарядки телефонів, стилізовані гірки для дітей та оглядові майданчики. За словами відвідувача Юрія Філіна, за останні роки зоопарк змінився і став набагато кращим, ніж був раніше.

Реконструкція триває і зараз. За слловами Євгена Вана, родзинкою стане реконструкція головного входу. Тому що, “як театр починається з гардеробу”, так і зоопарк починається з головного входу.

- Буде яскравий, цікавий головний вхід, де буде адмінкорпус, сувенірний магазин, кав’ярня та вбиральні, – розповів директор.

Оновлять також і аквазони. В планах зробити велике озеро з новою фільтрацією: всі озера з’єднають в одне і фільтрація проводитиметься за рахунок біоплато, розповів директор.

За його словами, перебудову роблять за кошти доброчинників. Загальна вартість всіх робіт – 300 мільйонів гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору