У черкаському училищі наліпили 10 тисяч вареників для військових

22 лютого 2023, 08:55

У Черкаському вищому професійному училищі за кілька годин наліпили 10 тисяч вареників. До приготування страви долучилися колеги з Черкаського професійного ліцею та Черкаського автодорожнього ліцею, вищого училища будівельних технологій, освітяни навколишніх шкіл, спеціалісти соціальної сфери міста та волонтери.

Вареники відправили до військових, які перебувають на лікуванні в медичних закладах Черкас, а також згодом доправлять захисникам, що нині перебувають в зоні проведення бойових дій.

Апетитна автентична страва стала своєрідним вітанням воїнам на честь традиційного для українців свята Колодія. Зазвичай на мясопусний тиждень Масниці та під час святкування Колодія здавна готували саме вареники. Так наші пращури закликали прихід Весни. Нині ж вона як ніколи всім нам потрібна.

- Гуртом, з позитивними думками, сінергією сердець, рук та думок, під супровід українських пісень зробимо наше таке спільне вітання для наших захисників,- зазначила заступниця черкаського міського голови Марина Гаркава. Вона, до речі, є авторкою ідеї, яку дружньо підхопили освітяни.

Виконувачка обов’язки директора Черкаського вищого професійного училища Ірина Березань подякувала всім тим, хто долучився до спільної доброчинної справи.

- Ми - непереможна нація! - підсумувала вона.

Тетяна Балякіна

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору