У Черкаському СІЗО гасили умовну пожежу (фото, відео)

03 червня 2016, 12:17

1

2 червня у Черкасах в слідчому ізоляторі Державної пенітенціарної служби, розташованому по вулиці Благовісній, пройшли масштабні тактико-спеціальні навчання по гасінню пожежі та ліквідації її наслідків.

Про це повідомляє прес-служба УДСНС України в Черкаській області.

До участі в навчаннях були залучені сили одразу кількох територіальних відомчих структур, зокрема управління Державної пенітенціарної служби, Управління ДСНС України у Черкаській області, підрозділів Національної поліції, патрульної поліції, військовослужбовців в/ч 3061 та персоналу екстреної медичної допомоги.

2

Згідно тактичного задуму, чатовий внутрішнього посту побачив дим, що виходить з камери, яка знаходиться в підвальному приміщенні режимного корпусу. Але заходами вжитими чатовим, резервною групою та ланкою пожежогасіння слідчого ізолятора не вдалося ліквідувати пожежу, що зумовило загрозу життю та здоров’ю ув’язнених та особового складу.

На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів умовна пожежа поширилася на суміжні приміщення на поверх вище та існувала загроза розвитку пожежі на сусідні приміщення, де в камерах та приміщеннях карцерів перебували люди.

3

Всі задіяні силові структури відпрацьовували спільні дії при ліквідації наслідків надзвичайних подій в Черкаському слідчому ізоляторі. Зокрема, під час навчань були практично відпрацьовані дії по гасінню умовної пожежі та її наслідків, також було проведення термінової евакуації із задимлених приміщень спецконтингенту та забезпечення його надійної охорони і подальшої ізоляції.

Враховуючи те, що черкаський слідчий ізолятор розташований в центральній частині міста і межує з житловою забудовою, крім заходів, що проводилися на території СІЗО особовим складом патрульної поліції у місті Черкаси були проведені заходи навколо установи. Працівники поліції – перекрили навколишні вулиці, встановили оточення та забезпечили охорону громадського порядку на території зовнішнього периметру Черкаського слідчого ізолятора.

4

Загалом, навчання дозволили кожній із служб не лише додатково перевірити боєготовність своїх підрозділів а й перевірити та вдосконалити рівень взаємодії та координації дій, під час роботи оперативного штабу по ліквідації пожежі та її наслідків.

Старший помічник начальника зміни оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Черкаській області підполковник служби цивільного захисту Олександр Запрягайло зазначив, що загалом, навчання дозволили кожній із служб не лише додатково перевірити боєготовність своїх підрозділів а й перевірити та вдосконалити рівень взаємодії та координації дій під час роботи оперативного штабу по ліквідації умовних пожеж та її наслідків.

Коментарі

Вгору