У Черкаському районі на підстанції “Поляна”горів циркуляційний насос

28 листопада 2021, 20:06

25 листопада на території електропідстанції ПС 330 кВ "Поляна" проведено тактико-спеціальні навчання з співробітниками ДСНС та представниками об’єкту.

Під час теоретичної частини навчань, рятувальники ознайомились з особливостями забезпечення пожежної безпеки об'єкту, розташуванням внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, особливостями вимог правил безпеки праці під час ліквідації надзвичайної події та гасіння пожеж, а також діями представників підстанції, чергового персоналу та добровільної пожежної дружини об’єкту.

За легендою навчань на підстанції “Поляна”, під час виконання перекачування трансформаторної мастила з однієї місткості в іншу виникло загорання двигуна циркуляційного насоса та трансформаторного мастила, що перекачувалось.

Пожежу виявив черговий персонал, який повідомив про подію оперативно-диспетчерську службу ДСНС. Першочергово для гасіння пожежі задіяли членів ДПД об’єкта, які визначили місце пожежі, шляхи її розповсюдження, можливу загрозу персоналу та обладнанню і спорудам.

Пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС провели розвідку місця пожежі, встановили пожежний автомобіль на вододжерело, розгорнули необхідні сили й засоби та приступили до її гасіння. В найкоротший час умовна пожежа була локалізована та ліквідована.

За інформацією пресслужби ДСНС у Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору