У Черкаському районі встановлять камери відеоспостереження

20 лютого 2018, 17:35

На виїздах та в’їздах до Черкаського району збираються встановити відеокамери. Окрім того, для того, щоб оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, в районі використовуватимуть квадрокоптер. На це в районному бюджеті передбачили 200 тисяч гривень, пишуть «Сільські обрії».

Ще 110 тисяч спрямують на реалізацію двох програм, які передбачають забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин Збройних сил України, розташованих на території району, створення матрезерву щодо попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період, а також протидію тероризму.

- В рамках програми протидії тероризму на території Черкаського району передбачається здійснення комплексу заходів для запобігання вчинення терористичних та диверсійних актів  на стратегічних об’єктах. Зокрема, на території Черкаського району до таких об’єктів належить військова частина А3177, - повідомив помічник начальника управління-начальник штабу координаційної групи АТЦ при УСБУ в Черкаській області Андрій Шевченко.

У квітні штаб координаційної групи АТЦ при УСБУ в Черкаській області спільно з Міноборони планує провести тактико-спеціальні та командно-штабні навчання на території військової частини А 3177, аби на практиці відпрацювати передбачені заходи, які допоможуть запобігти негативних наслідків при реальній проблемі.

Поділитись

Коментарі

Сергей сказав:

Это незаконно

Вгору