У черкаському парку висадили “Алею дружби”

14 квітня 2016, 17:27

1 (1)

У парку Хіміків міста Черкаси висадили "Алею дружби" в рамках Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" та Дня довкілля в Україні.

Ініціювала захід громадська активістка, голова Громадської ради при Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства Людмила Ткаченко.

Долучитися до створення алеї з 50-ти катальп мали змогу усі бажаючі. Окрім небайдужих містян, представників громадськості, журналістів, участь в заході взяли посадовці обласної державної адміністрації та міської ради. Долучилася до посадки незвичайний гість Черкащини – відомий фотограф, волонтер миротворчих проектів із США Кендес Ноулен.

2 (1)

Саджанці катальпи були надані Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Організація та забезпечення інвентарем були покладені на КП "Дирекція парків".

– Ця алея символізуватиме дружбу між обласною та міською владаами, а також між українським та американським народом, – зазначила організатор заходу Людмила Ткаченко. – Ця благородна справа об'єднала різних за віком, переконаннями, родом занять, професіями громадян.  Випадкових людей сьогодні тут не було. Дуже приємно, що участь в посадці взяли набагато більше активістів, ніж ми сподівалися. А це є доказом того, що висаджувати дерева насправді стає модно. Тому дякую усім, хто відгукнувся, знайшов час, посприяв у організації і особисто долучився до створення цієї унікальної алеї.

5 (1)

Позитивні  враження від заходу залишилися й у фотографа зі штату Колорадо Кендес Ноулен, яка особисто висадила кілька катальп і наголосила, що робить цю справу з хорошими думками і побажаннями миру нашій країні. А ще Кендес наголосила, що найбільше полюбляє фотографувати щасливих людей, тож з радістю поповнить свою колекцію новими світлинами з черкащанами.

– Кожен з нас повинен долучатися до озеленення міста, черкаського краю, своїми діями показувати приклад оточуючим, – наголосив заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації  Сергій Овчаренко. – Екологічний напрямок на сьогодні є одним з пріоритетних для обласної влади – визначено ряд стратегічних питань з приводу екологічної безпеки Черкащини, над якими ми працюємо. Тому я особисто підтримую кожен такий прекрасний захід і дякую всім, хто їх організовує і не залишається осторонь.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

Поділитись

Коментарі

Вгору