У черкаському парку – нашестя диких качок (відео)

17 жовтня 2017, 08:26

У черкаському парку нашестя диких качок - більше півсотні крижнів оселилися у зеленій зоні на невеликому озері. Перелітні тут живуть уже кілька років, проте цьогоріч вибух популяції. Пернаті стали майже ручними і не бояться людей, інформує ЧСН.

Кілька разів на тиждень сюди приходить відпочити письменник Станіслав Кравець. Природа та десятки качок надихають чоловіка на поезію. Він точно знає скільки тут пернатих.

Крижні – дикі птахи і випливають на воду переважно вночі, проте у черкаському парку їх уже важко назвати дикими. Перелітні не бояться людей, їдять майже з рук та спокійно прогулюються берегом.

Подивитися на качок приходять як діти, так і дорослі. Тому крижні не голодують і вже почали набирати вагу до зими.

Поруч із парком – черкаський зоопарк, звідси ймовірно качки і втекли – каже директор звіринцю. Уподобали парк ще кілька років тому. Влітку – плавають на тихому плесі, а от на зиму у теплі краї не літають – хитрі пернаті ідуть на зимівлю за сотню метрів у зоопарк.

Директор зоопарку переконаний, якщо ці пернаті не полетять на великі водойми і продовжать розмножуватися тут і наступного року у парку та звіринці розпочнеться справжня боротьба за територію.

Коментарі

Вгору