У Черкаському онкодиспансері для проведення унікальних хірургічних втручань придбали сучасне обладнання

04 лютого 2023, 19:11

Завідувач обласного центру онкохірургіі, лікар-хірург-онколог Костянтин Володимирович Косьмина розповів про нове, унікальне для Черкащини обладнання, яке придбали для онкодиспансеру, пише Нова доба.

«У наш заклад було придбано обладнання, яке є не в багатьох клініках України, де проводять операції на печінці. Йдеться про ультразвуковий деструктор або кавітатор паренхіматозних органів. Це апарат американського виробництва, що дає нам можливість не пошкоджуючи судини, елементи печінкових протоків робити деструкцію самої паренхіми печінки й таким чином досягати безкровного результату у виконанні оперативних втручань», − пояснив лікар.

Також Костянтин Володимирович розповів про нові можливості хірургічних втручань та вже проведені операції. Та поділився амбітними планами і кроками до наближення проведення трансплантації печінки.

«Утілення таких нових технологій для нашої області та клініки дає можливість сьогодні локалізувати потік пацієнтів, які мають метастатичні процеси в печінці або ж інші захворювання цього органу. Це відкриває перед нами нові горизонти досяжності серйозної печінкової хірургії, якою сьогодні займаються провідні клініки нашої країни. І ми наближаємося щодо виконання таких оперативних втручань до стандартів світової медицини», − зазначив лікар.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору