У черкаському музеї з’явилась “Цивілізація”

13 листопада 2015, 18:00

1

Власну "Цивілізацію" презентував 12 листопада в Художньому музеї черкаський художник Володимир Яковець. "Цивілізація" поєднує античну і сучасну культуру. Це вже не перша виставка художника, тільки у 2015 році він встиг продемонструвати свої роботи на "Мистецькому арсеналі", мав персональну виставку в Києві та брав участь у благодійних мистецьких заходах, пише in.ck.ua.

2З відкриттям виставки художника прийшли привітати депутати облради, директори черкаських художніх шкіл разом з учнями, представники Національної спілки художників України та багато шанувальників творчості.

3- Я пишаюся, що в моєму місті працює такий художник, як Володимир Яковець. Його посили античності відсилають нас до того, що ми зараз втрачаємо з кожним днем: духовність, культуру і ще багато речей, - розповідає заслужений художник України Микола Бабак.

4- Я вже не вперше на виставці Володимира Яковця. Для мене його творчість досить неоднозначна. Загалом, подобається, тому що викликає емоції – а це в мистецтві головне. Серед інших виставок ця відрізняється лише тематикою, а не технікою: великі полотна, портрети, букви – все в його стилі, - каже студентка Дар'я Добровольська.

5На перший погляд здається, що картини створені за допомогою фотошопу і просто роздруковані. Але такого унікального ефекту вдається досягти завдяки великій майстерності та винахідливості Володимира Яковця. Студенти-дизайнери розповіли, що для створення однієї картини художник кладе полотно на підлогу, наносить різні шари фарби і якимось чином перетворює плями фарби в красиві портрети або малюнки. На полотнах є літери, що несуть особливий зміст. За словами гостей, виставка символізує вершину єднання країни та світу. Український колорит поєднується з темою античності й сучасності.

6

Поділитись

Коментарі

Вгору