Палац на Черкащині – у переліку архітектурних див, що руйнуються в Україні

13 листопада 2015, 18:39

12208406_1694314840797900_1302931912242310799_nВ Україні безліч пам’яток, що вражають красою та фантазійністю архітектурних форм! Зазвичай, такі місцинки відомі серед туристів. Однак є й історичні об’єкти, назви яких не на слуху. З тієї причини, що стан цих пам’яток можна описати як “близький до повної руйнації", пише "ГромЧе" із посиланням на Український контент.

На жаль, до переліку занедбаних архітектурних див потрапила і пам’ятка і на Черкащині.

Палац Даховських, Черкащина

Один із найказковіших палаців країни. Замок був збудований Казимиром Даховським, який зібрав тут дивовижну колекцію старовинних тканин, картин, східної та європейської порцеляни. Даховські славились тим, що були англоманами, тому замок побудований в кращих традиціях англійської готики. Тут є й іподром з кіньми англійської породи, і парк. Однак, побачити цю красу непросто – вхід на територію палацу закритий. І доки доля палацу вирішується, палац поступово руйнується.

До переліку занедбаних пам’яток також потрапили Невицький замок (Закарпатська область), Маєток цукровара Нафтана Когана (Вінничина), Тараканівський форт (Рівненщина), Успенський собор (Чернівецька область), Петровський кадетський корпус (Полтавщина), Замок Сент-Міклош (Закарпаття), Палац графа Ксідо (Вінничина), Дубенський замок (Рівненщина), Червоногородський замок (Тернопільщина).

Поділитись

Коментарі

Вгору