У черкаському музеї презентували “Точку відліку” (фото)

27 липня 2017, 12:46

Черкаський художній музей презентував першу персональну виставку Марини Величко «Точка відліку», на якій представлено переважно живопис, а також графіку, фотографію та батик.

Марина Величко народилась 26 липня 1978 року. У 2002 році отримала освіту ахітектора у Київському національному університеті будівництва і архітектури. Протягом подальших років реалізувала себе як  художник-декоратор, архітектор-дизайнер інтер’єрів, екстер’єрів, 3D візуалізатор, а також викладала у Київському національному університеті будівництва і архітектури та Черкаському художньо-технічному коледжі.

Виставка має символічну назву «Точка відліку», адже відкривається у День народження художниці, що став її особистою точкою відліку. Цікаво розглядати роботи, знаючи, що створювала їх жінка при надії, яка сама невдовзі подарує точку відліку ще одному життю. Дивовижне враження, як з хаосу різних форм  і розмірів виникає відчуття повноти життя, подібно до того, як з різнокольорової мозаїки складається цільна картина. Здається, ще мить, і всі роботи закружляють у легкому, чарівному вальсі квітів.

У роботах Марини Величко немає сюжетів, тут, скоріше, спалахи бурхливих емоційних вражень художниціі, суто жіноче сприйняття дійсності і тонке проникнення в таїну природи. Споглядаючи роботи не бачиш, а відчуваєш, що знаходишся у дивовижному саду, наповненому  сонцем і квітами, де тебе огортає то свіжість ранкової прохолоди, то надвечірня меланхолія, то радість теплого дня. Тут усе дихає любов’ю. Здається, що саме навколишній світ є невичерпним джерелом для художниці, і це дійсно так і є, адже свої роботи Марина створює у власному саду, щоденні зміни якого безмежно любить спостерігати і поспішає відтворити у своїх роботах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору