У Черкаському міському Будинку культури – новий директор

05 червня 2014, 18:01

Розпорядженням міського голови від 4 червня директором Черкаського міського Будинку культури імені Івана Кулика призначено Валовенка Євгена Володимировича. Контракт з ним укладено від 5 червня/ Сьогодні його було представлено колективу Будинку культури.

Про це йдеться на сайті департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Валовенко Євген Володимирович – 1983 року народження, до призначення працював художнім керівником камерного хору “Канон” КЗ “Об'єднання художніх колективів” Черкаської обласної ради. Має повну вищу освіту – закінчив Черкаське музичне училище ім. С.С. Гулака-Артемовського, Донецьку Державну музичну академію ім. С.С. Прокоф’єва. У Будинку культури ім. І. Кулика працює з березня 2006 року на різних посадах: організатор вокальної студії «Орфей», організатор вокального септету «7 нот», артист ансамблю “Ярославна” МБК ім. І.Кулика. Окрім того, є досвідченим регентом церковних хорів (з 2004 р.), викладачем ІІ категорії Черкаського музичного училища (з 2006 р.), солістом-вокалістом, володіє декількома музичними інструментами, стипендіат голови Черкаської облдержадміністрації (2013). Композитор та аранжувальник. У рамках співпраці з "Міжнародним українським культурним центром" організував 10 гастрольних турів колективами Черкас до країн Європи. Одружений, має двох дітей.

Нагадаємо, конкурс на посаду керівника Будинку культури був оголошений за ініціативи в.о. міського голови Черкас Віктора Білоусова. Про його проведення було опубліковано в засобах масової інформації. До конкурсної комісії були залучені фахівці у сфері культури.

Планируете незабываемо отметить день свадьбы? заказывала свадьбу здесь

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору