“Батьківщина” вимагає, щоб результати виборів встановлював старий міськвиборчком

05 червня 2014, 18:33

4 червня ЦВК за грубі порушення закону розпустила Черкаську міську територіальну комісію. Своїм рішенням ЦВК зобов'язала до 12:00 6 червня сформувати новий склад Черкаської ТВК і до 10 червня оголосити результати місцевих виборів, пише "Обозреватель".

Нагадаємо, що 25 травня в Черкасах разом з виборами Президента обирали міську раду і мера міста. Переможцем за даними паралельного підрахунку 100% протоколів перемогу отримав екс-мер Черкас Сергій Одарич, який випередив свого найближчого конкурента від "Батьківщини" Анатолія Бондаренка на 24 тис. голосів.

Тим часом вчорашнє рішення ЦВК не задовольняє політичні сили, які програли вибори. Кандидат в мери міста Черкас від "Батьківщини" Анатолій Бондаренко вже заявив, що ЦВК прийняла заангажоване рішення, і перерахунок голосів має продовжити cтарий склад Черкаської ТВК.

За словами експертів, старий склад Черкаської ТВК був сформований ще в 2010 році при владі Януковича. Більшість членів комісії (9 з 15) - представники екс-губернатора Черкащини Сергія Тулуба (3 особи), Комуністичної партії (3 особи) і партія-сателіт - Народна партія екс-спікера парламенту Володимира Литвина (3 особи).

Таке бажання "батьківщінівця" Анатолія Бондаренка не дивно. Адже про його співпрацю з тодішнім губернатором Тулубом говорили чимало. Інший кандидат на посаду мера Черкас Микола Булатецький не один раз називав Анатолія Бондаренка людиною, "яка співпрацює з Тулубом".

Поділитись

Коментарі

Вгору