Мистецьке “ноу-хау”: у Черкаському художньому музеї відбудеться унікальна виставка мікромініатюр

11 вересня 2018, 22:24

Мистецьке "ноу-хау": у Черкаському художньому музеї відбудеться унікальна виставка мікромініатюр

У Черкаському обласному художньому музеї 12 вересня о 15:00 відбудеться відкриття унікальної виставки мікромініатюр відомого майстра Володимира Казаряна «Восьме чудо світу».

На виставці будуть представлені найменші в світі шедеври мікромініатюрного мистецтва, що вважаються неперевершеними творіннями людських рук. Відвідувачі побачать філігранні мікрошедеври: скульптуру Мерилін Монро, розміщену на торці волосини; караван верблюдів у вушку голки, підковану блоху, зоопарк у волосині, мікрокамею «Лик Ісуса Христа» на рисовому зерні; Шварценегера, який грає біцепсами, на маковому зернятку; слонів-еквілібристів, балансуючих на людській волосині, вставленій у вушко швейної голки; мікрофігурки семи жінок-товстушок, подіумом яким служить рисове зернятко, вражаючі своєю витонченістю мережива з 1/100 людської волосини, та багато інших приголомшливих виробів.

Мистецьке "ноу-хау": у Черкаському художньому музеї відбудеться унікальна виставка мікромініатюр

Також на виставці буде презентоване найменше у світі зображення Пресвятої Богородиці з немовлям на зрізі рисового зерна, яка намальована олійними фарбами. Пензликом художнику слугувала одна сота частина волосся. Перлиною виставки стане мереживо, сплетене з ниток, зроблених з сотої частини людської волосини.

Мистецьке "ноу-хау": у Черкаському художньому музеї відбудеться унікальна виставка мікромініатюр

Варто відзначити, що кожна мікромініатюра – це «ноу-хау», адже створюється за особливою авторською технологією на межі людських можливостей. Мікрошедеври майстер створює в паузах між ударами серця. Своєю творчістю Володимир Казарян демонструє безмежність людських можливостей.

Мікромініатюри можна розглянути тільки в мікроскоп. На відкритті виставки на черкащан чекає зустріч з автором.

Вартість квитків становить для дорослих 45 гривень, для дітей - 35 гривень.

За інформацією прес-служби Черкаського художнього музею

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору