У черкаському гіпермаркеті чоловіку відмовили в обслуговуванні українською

05 вересня 2016, 11:42

398x276-images-news-082016-fb787a3374976ad26bc5bdb5b61dfae8

У гіпермаркеті "Делікат", що знаходиться в ТРЦ "Depot", касир відмовилася обслуговувати покупця українською мовою.

Про це у спільноті "Місто на Че" написав черкащанин Сергій Руденко, пише zmi.ck.ua.

"Згадав недавній маленький скандальчик, як в супермаркеті СІЛЬПО касирка відмовилась обслужити покупця українською мовою. Сьогодні в мене був подібний випадок в чудовому, в усіх інших відношеннях, новому гіпермаркеті ДЕЛІКАТ, що в ТРЦ ДЕПОТ. Взяв кавун, підійшов до каси, касирка Олександра (бейджик) на вигляд - ровесниця незалежності, запитує: У ВАС ТОЛЬКО АРБУЗ? НІ, кажу, в мене КАВУН. На моє прохання говорити на робочому місці українською, відповіла : Я ГАВАРЮ КАК МНЄ УДОБНО", – зазначив він.

У мережі містяни обурилися такій поведінці касира.

"Таких повно - інколи враження що ми у Донецьку якомусь живемо", – пише користувач Олександр Мосенко.

"Так треба було їй тим кавунов в мордяку, скільки це можна терпіти, понаєхалі понімаєшь лі, єй так удобно", – додає Володимир Мазуренко.

Поділитись

Коментарі

кожен дехто :

“Так треба було їй тим кавунов в мордяку, скільки це можна терпіти, понаєхалі понімаєшь лі, єй так удобно”, – додає Володимир Мазуренко…
Такий коротенький вислів, а як глибоко розкрив внутрішній світ та сутність пана Володимира Мазуренка…

Олена :

А це що, принципово, кавун чи арбуз??? Чого ви цькуете та тероризуете народ? Навiщо нав”язуете та нi на чому зчиняете гвалт? Людям i без мови тяжко живеться, а тут спокiйно в магазин не сходиш – дiстануть по повнiй. “Понаехали”- це хамство. Менi байдуже, на якiй мовi розмовляють оточуючi мене люди! Ми все життя жили поряд та не сварилися через мову, а тут розвелося таких мазуренкiв…Уже примусив Тягнибик розмовляти украiнською кримчан i що?…Знаете, що.

РуЧе :

А разница в языках? Может этим “комментаторам” надо арбуз на голову повесить? Я тоже разговариваю как мне удобно хоть и владею обеими языками.

111 :

очередной дешёвый пиар очередного “патриота”

Вгору