У черкаській школі відкрили меморіальну дошку загиблому військовому

17 лютого 2023, 10:25

Фото Інни Бандури

У черкаській школі №24 відкрили меморіальну дошку загиблиму військовому, капітану Геннадію Міхелю. Тут він навчався з 1980 до 1990 року.

Про це повідомив перший заступник голови Черкаської обласної ради Роман Сущено.

- На початку повномасштабного вторгнення 49-річний Геннадій Аркадійович, маючи громадянство Держави Ізраїль, не роздумуючи став на захист України, і загинув боронячи її як герой. Рідні, близькі, керівництво та трудовий колектив школи, міська влада спільно вирішили в пам'ять про нашого героя виготовити та розмістити ні стіні навчального закладу меморіальну дошку. Прийдешні покоління українців знатимуть, кому зобов'язані своїм життям, якою ціною Україна гартувала та захищала свій суверенітет, - написав Сущенко.

Нагадаємо, що з Геннадієм Міхелем попрощалися у Черкасах 1 листопада 2022 року. Він був заступником командира окремого стрілецького батальйону з тилу. Чоловік загинув 28 жовтня на Харківщині внаслідок мінно-вибухової травми. Йому було 49 років.

- Дуже хочеться написати про любов… Любов вона в погляді, в словах, в діях. Любов - це коли він лайкає всі твої пости в Фейсбук, а потім каже «ти ж пиши там про нормальні речі, а то там, де я зараз, часу читати немає». Любов - це отримати повідомлення: «Я щасливий, що ти в мене є». Любов - це коли тобі здається, що ситуація безвихідна, а він тобі каже «Все вирішим, сестричка»…і, навіть, коли немає більше слів, тільки мертва тиша, лишається любов… - написала сестра Геннадія Міхеля Інна Бандура.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору