У Черкаській міськраді пояснили, чому віддали маршрути скандальному перевізнику

19 грудня 2022, 15:23

13 грудня виконавчий комітет розірвав договори на перевезення пасажирів із перевізниками, які обслуговували маршрути автобусів №4, 5, 7, та 22. Відсьогодні, 19 грудня, на маршруті №4 працює ПП "Медіт Сервіс", на маршрутах №5, 7 і 22 – ДП "ЧАРЗ-АВТО". Саме останнім підприємством найбільше невдоволені містяни.

У Черкаській міській раді пояснюють, що "ЧАРЗ-АВТО" запропонували свої автобуси після виходу з маршрутів попередників, які не виконували умов договору.

"Ці перевізники сказали, що в них є додаткові автобуси, - розповідає для Про все начальник управління транспорту ЧМР Віталій Москаленко. - Вони будуть обслуговувати маршрути тимчасово, поки не буде проведено новий конкурс. Попередній перевізник не влаштовував виконавчий комітет. Основна причина - вони не йдуть на те, аби запустити електронну оплату за проїзд. А в договорі чорним по білому про це було написано. Валідатори мали запрацювати впродовж 2 місяців з дати ухвалення такого рішення. Ми цього не дочекалися і тому 13 грудня розірвали з ними договори. Ми обрали "Медіт Сервіс" та "ЧАРЗ-АВТО", бо ніхто інший не пропонував свої автобуси. Та й скарги були не лише на "ЧАРЗ-АВТО", а й на інших".

Тимчасові перевізники також мають у місячний термін встановити валідатори.

Конкурс на перевезення пасажирів має бути проведений до 19 березня. Підприємці, з якими розірвали договір, також зможуть брати в ньому участь, якщо все ж погодяться виконувати умови договору.

Водночас у Черкасах зареєстрували петицію з проханням розірвати угоди на перевезення з перевізником ДП "ЧАРЗ-АВТО", який наразі, крім маршрутів №5, 7, 22, перевозить черкащан на автобусах № 20, 25, 29, 31.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору