У черкаській школі вже п’ятий рік немає спортзалу (фото)

23 червня 2015, 09:07

1

Вже п’ять років у Черкаській загальноосвітній школі №3 немає спортивної зали, тож учням доводиться займатися фізкультурою тільки теоретично. Замість спортзалу школи п’ятий рік стоїть звалище, а все тому, що підрядник гроші взяв, а роботи не виконав.

Про це повідомляє прес-служба громадського руху "Народний Контроль".

Батьки учнів школи наголошують, що за цей період у спортзалі взагалі ніяких робіт не проводилось, тож, щоб провести уроки фізкультури учителі вимушені чекати хорошої погоди, а поки діти не знають що таке фізкультура.

2

- Що таке спортивний зал, наші діти не знають. Протягом трьох років приходило керівництво міста на наради та батьківські збори, обіцяли дуже багато і те що в найближчі терміни буде вирішена ця проблема, але нічого не змінилося, - говорить батько школяра Євген Макаренко.

Голова ради школи №3 Вікторія наголошує, що з 2013 року по цей час вони з іншими батьками зверталися до Черкаської міської ради, але все закінчувалось тільки вислуховуванням з боку влади, а до конкретних дій не доходило.

- Як мама, як голова ради школи хочеться знайти правду і хочеться закінчити з цим питанням, - скаржиться жінка.

Директорка школи Тетяна Ткаченко відповідає, що до цього часу діти проводили уроки фізкультури на вулиці, якщо дозволяла погода, або в класних кімнатах. «Ми займалися шахами, шашками, або робили легкі вправи, які дозволялися в класній кімнаті. Ми дуже сподіваємося, що міська влада і вся громада м. Черкаси докладе зусиль для того, щоб наша спортивна зала почала працювати», - говорить Тетяна Ткаченко.

Підрядником є ТОВ "Дніпро-Моноліт ОС", який на протязі 4 місяців з моменту підписання договору повинен був провести роботи з реконструкції приміщень спортзалу Черкаської спеціалізованої школи №3, та справа затягнулася на довгі 5 років. Підприємство не повернуло аванс департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради, у зв’язку з чим останній був вимушений звернутися до суду про стягнення авансу та штрафних санкцій за користування коштами.

Рішенням господарського суду Черкаської області позовні вимоги заявника та прокурора задоволено в повному обсязі, тож вже «на початку наступного навчального року у учнів 3-ї школи буде спортивна зала», - говорять у департаменті архітектури.

3

- Даний об’єкт уже на слуху у всієї громади. Я думаю, що до кінця канікул перед початком навчального року ми все таки ці роботи виконаємо. Є будівельники, які зарекомендували себе на об’єктах міста і виконують роботи якісно та у строк, - коментує директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Артур Савін.

Поділитись

Коментарі

Микола сказав:

А що ж тут дивного: школа дуже далеко від цивілізації і ще далі від місцевої влади. Як же туди доберешся?

Вгору