У Черкаській ОДА вже формують список родин та АТОвців, які мають отримати житло в 2016 році

10 січня 2016, 13:40

квартира

В перші дні Нового року черкаські посадовці відправили листи в усі силові структури, районні, міські держадміністрації. За ними буде встановлено список сімей та учасників АТО, які потребують поліпшення житлових умов. Про це під час засідання повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Черкаської ОДА Олександр Криворучко, інформує УНН-Центр.

За його словами, відповідні установи повинні до 11-12 січня встановити учасників АТО з інвалідністю І-ІІ груп та сім’ї загиблих учасників АТО, які потребують поліпшення житлових умов, щоб можна було сформувати список для придбання житла за бюджетний кошт у 2016 році.

“Листи такого змісту відправили в усі силові структури, районні міські держадміністрації. До того ж готуємо пропозиції для того, щоб ми знали потребу і отримали кошти на придбання житла у 2016 році вчасно. Бо придбання квартир – це не простий процес. І всі повинні розуміти це”, - сказав Олександр Криворучко.

Нагадаємо, з державного бюджету надали понад 15 млн грн в Черкаську область для забезпечення житлом родин загиблих бійців у 2015 році. Ключі від квартир отримали 20 родин загиблих учасників АТО та бійців, які мають інвалідність внаслідок втрати нижніх кінцівок.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору