У Черкаській ОДА шукають начальника управління культури

03 березня 2016, 15:27

вакансія

У Черкаській ОДА оголосили конкурс на посаду начальника управління культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації. Документи приймаються до 10 березня включно. 

"Відповідно до статті 15 Закону України "Про державну службу" Черкаська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця: начальник управління культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах чи на керівних посадах у сфері культури не менше 5 років; знання Конституції України, законів України "Про державну службу" та "Про запобігання корупції", бачення перспектив розвитку галузі культури та комунікацій з громадськістю в області, сучасних методів управління персоналом, розуміння основ економіки та фінансів, основ діловодства та правил ділового етикету, досконале володіння державною мовою, навиками роботи на персональному комп`ютері.

Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу (до 10.03.2016 включно).

За додатковою інформацією та для подання документів звертатися до відділу кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації, адреса: 18000, м. Черкаси, бульвар Т. Г. Шевченка, 185, к. 354, телефони: 37-72-02, 37-13-66".

Поділитись

Коментарі

Вгору