У Черкаській обласній дитячій лікарні відкриють кімнату для духовного зцілення

09 липня 2015, 09:47

dsc_0240

У Черкаській обласній дитячій лікарні облаштовують кімнату для духовного зцілення. Це буде каплиця на честь святого Пантелеймона цілителя — доброчесного, жертовного, безвідплатного лікаря, якому моляться про зцілення душі й тіла. Відкриття планується у першій декаді серпня до дня вшанування пам’яті святого, повідомляє "Черкаський край".

Організатори сподіваються, що молитви, а також повчання й поради допоможуть людям зрозуміти причини хвороб та підтримають під час недуги.
— Каплицю відкриваємо на прохання батьків наших маленьких пацієнтів, — повідомив кореспонденту «Черкаського краю» головний лікар комунального закладу облради Микола Кондрацький. — Адже порятунок від хвороб люди шукають не лише у можливостях сучасної медицини. Важливим компонентом успішного лікування є віра в гарний результат, моральний спокій дітей та їхніх батьків.
Каплиця працюватиме на постійній основі.

Митрополит Черкаський і Чигиринський УПЦ КП Іоан розповів, що уже призначено й священика — службу правитиме випускник Волинської духовної академії отець Володимир. Владика запевнив: духовний наставник опікуватиметься як юними пацієнтами та їхніми батьками, так і персоналом дитячої лікарні, її поліклінічного відділення, пологового будинку, а також жителями розташованого поруч мікрорайону.

 

Коментарі

Вгору