У Черкаській міській раді висітиме бойовий прапор, що був піднятий над шахтою Бутівка

18 грудня 2017, 07:21
У холі другого поверху Черкаської міськради, біля кабінету міського голови, планують розмістити на стіні бойовий прапор, що був піднятий над шахтою «Бутівка» поблизу Донецька. Про це у «Фейсбуці» написав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, інформує "Прочерк".

«Плануємо його розмістити на стіні в холі другого поверху. Щоб він був щоденним нагадуванням нам про тих, кому ми завдячуємо мирним життям, і водночас – викликав почуття гордості за нашу країну», – зазначив мер.

Прапор міському голові Черкас подарував волонтер Олег Ганжа, який щойно повернувся із зони бойових дій. За словами пана Ганжі, подарований Черкасам прапор рік назад освятив Патріарх Київський і всієї України-Руси (УПЦ КП) Філарет.

Шахта «Бутівка» – позиції Збройних сил України між Авдіївкою та Донецьким міжнародним аеропортом і по своєму стратегічному значенню є продовженням аеропорту – панівною висотою, що відкриває шлях до тимчасово окупованого Донецька. Саме цим пояснюється постійна напруга і нескінченні обстріли цих позицій зі сторони російських найманців.

 

Вгору