У черкаській гімназії вчителі та учні помінялися місцями

12 грудня 2017, 19:39

У 9 гімназії з нагоди Дня місцевого самоврядування віддали всю «владу» учням. Цього дня гімназисти самостійно проводили уроки, вчителі ж на кілька годин стали учнями, пише  «Нова Доба» . 

Учні гімназії самі обирали, який саме урок і в якому класі вони хочуть провести. Понад 60 гімназистів вирішили перетворитися на вчителів та навчати своїх однолітків. Частина охочих проводила уроки в своєму ж класі, решта – на інших паралелях. Найбільше учнів викладали іноземну мову.

– Нам дуже сподобався такий проект, – діляться враженнями учні-вчителі. – Адже це цікаво випробувати на собі, як вчитель готується до уроку, як пояснює матеріал. Але насправді ми зрозуміли, що це дуже складно. Ми готувалися більше двох тижнів, щоб провести один урок. Праця вчителя досить непроста, – зазначає учениця гімназії.

Вчителі теж задоволені результатом такого експерименту.
– Такі акції корисні як учням, так і вчителям. Для учнів – це нагода зрозуміти, що робота вчителя – це постійна робота над собою, що до кожного уроку необхідно ретельно готуватися, підбирати цікавий матеріал. Мені як вчителю це теж стало корисним, я змогла побачити зі сторони, як діти реагують на певні новинки від «юних» вчителів. Певні моменти варто запровадити і в своїй роботі», – говорить вчитель історії Ірина Обертас

Вгору