У черкаській бібліотеці читачам пропонують книги, які стали бестселерами у рік їхнього народження (відео)

11 січня 2018, 09:06

Чи читали ви книгу, що стала бестселером у рік вашого народження? - виставка з такою назвою почала діяти у Черкаській центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки. Її працівники пропонують своїм відвідувачам найпопулярніші книги, які завоювали прихильність читачів по всьому світу. Бестселери підбирають відповідно до року народження читача – все, заради того, аби заохотити черкасців до читання, йдеться в сюжеті ЧСН.

«Старий і море» Ернеста Гемінгвея, «Сніданок у Тіффані» Трумена Капоте, «Квіти для Елджернона» Даніеля Кіза та інші художні шедеври нині чекають на свого читача в черкаській бібліотеці. Регулярно сюди приходить Генадій Лісовець. Чоловік захоплюється літературою про українське козацтво, а дізнавшись про незвичну виставку книг – обирає для читання Набоківську «Лоліту».

У еру цифрових технологій чоловік віддає перевагу друкованим виданням, а бібліотека – хороша альтернатива придбанню дорогих книг вважає черкащанин.

На виставці «Чи читали ви книгу, що стала бестеселером у рік вашого народження» представлено 55 світових бестселерів датованих з 1950 до 2005 року.

Книги добирали із бібліотечного фонду. Виставка постійнодіюча. Книги, традиційно, дають читати на місяць.

Вгору