У черкаській багатоповерхівці нечистоти стікають прямо в підвал

17 вересня 2017, 15:15
Уже два тижні каналізаційні стоки в дев’ятиповерхівці за адресою вул. Олени Теліги, 1 течуть прямо в підвал, пише "Прочерк".

Сморід стоїть уже за кілька метрів від дверей у підвал. Але, як пояснив журналістові «Прочерку» мешканець будинку Володимир Галушко, «це ще єрунда», бо на дворі – день, і всі на роботі. Найгірше – увечері та у вихідні.

В самому підвалі безперервно тече струмок з нечистотами. Коли хтось у під’їзді спускає воду, цівка рідини перетворюється на потічок. Уся підлога залита. Але, як пояснили місцеві жителі, знов-таки, в робочий час вода в підвалі трохи спадає...

– Ця проблема в нас – не один рік. По кілька разів на місяць каналізація забивається, і комунальники її прочищають. Два тижні тому, в неділю, вночі, каналізація знов вийшла з ладу. Зі старих труб рідина полилася в підвал, – розповідає Володимир Галушко. – За нашим викликом приїхало троє ремонтників на легковику. Щось постукали молотком, прочистили – каналізація запрацювала... Але трубу розбили ще дужче, і нечистоти полилися в підвал. Натомість, робітники сказали, що вони, мовляв, «свою справу зробили», «тепер вам нехай труби міняють». Після чого поїхали...

Відтоді підвал будинку затоплено постійно.

Місцеві жителі звернулися до слюсарів Служби утримання будинку. Скаргу акуратно занотували, з розумінням покивали головами. «Так, ваш будинок аварійний, там треба міняти труби. Ваш під’їзд – найбільш проблемний, бо коли будували, то неправильно завели труби і неправильно розподілили. Будемо вирішувати», – сказали сантехніки.

Між тим, разом із мутним струмком у підвалі плинув і час.

– Сьогодні зранку я побував у СУБі, поговорив із головним інженером. Вона зателефонувала слюсарям, і ті повідомили те саме: «Проблемний будинок... Треба міняти труби...» Головний інженер пообіцяла, що до середи каналізацію відремонтують. Але ми сумніваємося, бо за два тижні ніхто пальця об палець не вдарив, – каже Володимир Олексійович.

Між тим, головний інженер Соснівської СУБ Світлана Івінська на запитання журналіста, чому два тижні в будинку каналізація стікає просто в підвал, відповісти не змогла. Проте було помітно, що Світлана Михайлівна розуміє незручність ситуації, яка склалася.

– Як я і сказала заявникові, до середи ми цю проблему вирішимо, – пообіцяла вона. – Там була проблема при будівництві будинку... Так сталося, на жаль... До середи зробимо обов’язково.

Коментарі

Вгору