У черкащан питають, як зробити місто кращим

26 вересня 2015, 13:40

1Хочеш змінити рідне місто на краще й знаєш, як це зробити? Пропонуй свої ідеї! Від 15 вересня до 14 жовтня триватиме прийом проектів, які фінансуватимуться цільовою програмою «Громадський бюджет м. Черкаси на 2015-2019 роки», інформує прес-служба мерії.

Підготувати власне бачення розвитку нашого міста може будь-хто з черкасців. Утім, запропоновані проекти мають відповідати кільком вимогам, аби їх прийняли до розгляду. По-перше, його реалізація має знаходитися в межах компетенції виконавчих органів Черкаської міської ради. По-друге, проект має бути спрямований на вирішення окремої проблеми впродовж бюджетного року в місті Черкаси, відповідно до критеріїв бланку-заяви (затвердженого Програмою).

До пріоритетних напрямків, які потребують першочергового вирішення, у межах цієї програми належать такі: вуличне освітлення, ремонт тротуарів, естетичне облаштування міста, облаштування зон відпочинку та дороги. Загальна сума кошторису на реалізацію проекта не повинна перевищувати 1 млн. грн.

Ті проекти, які за результатами голосування серед жителів міста набрали найбільшу кількість голосів, будуть реалізовуватись у наступному році.

Звертаємо Вашу увагу, що прийом проектів, які фінансуватимуться програмою «Громадський бюджет міста Черкаси на 2015-2019 роки», відбуватиметься такими способами:

– в робочий час за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького 36 на першому поверсі к. 100;

– в електронному вигляді за адресою: finck@ukr.net.

Бланк-заява проекту для заповнення за посиланням: http://www.rada.cherkasy.ua/ua/files.php?s=34&s1=379.

 

Микола сказав:

Дивина! Хіба мерія до цього часу і досі не знає, як зробити місто кращим?

Вгору