“Давайте шукати шляхи об’єднання”: в Черкасах активісти прийшли на виконком вимагати відповідей від влади

02 листопада 2023, 10:43

Сьогодні, 2 листопада, мітингувальники прийшли на засідання виконкому Черкаської міської ради. Вони вимагали відповідей від міської влади на питання, чому під час війни кошти з бюджету виділяють на асфальтування та ремонти, а не першочергово на армію.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розповів, що в місті зараз планують створити раду командирів при Черкаській міській раді. До неї входитимуть усі командири військових частин, які дислокуються в Черкасах.

Над двома військовими частинами мерія бере шефство - "Азов" і 3-тя штурмова бригада, представником якої в раді командирів буде черкащанин Дмитро Кухарчук.

- Ворог у нас зараз один - це росія, - сказав Бондаренко.

Водночас активісти зазначили, що "наш ворог - це корумпована влада".

- Починаючи з 24 лютого 2022 року, я пишаюсь колективом Черкаської міської ради, який зробив дуже багато, щоб Черкаси стали гуманітарним форпостом, - додав мер та сказав, що звинувачувати людей у правопорушеннях не можна без відповідного рішення суду.

- Ми, як громада, не говоримо про те, що міська рада не допомагає військовим. Не говоримо про те, що міськрада не виділяє грошей для військових. Громада так не вважає. Ми хочемо, щоб ця допомога була більшою. У максимальному масштабі. Тричі міський голова не міг знайти часу, щоб зустрітися зі своїми виборцями. Ми прийшли, щоб нагадати, що головна задача міської влади - звітувати перед громадою і з'являтися перед нею, коли вона чекає. Не так давно ви заявили, що всі роботи в місті будуть "законсервовані". Але це не так, ми їздимо по місту і бачимо, що асфальт кладеться, закупівлі техніки для комунальників продовжуються, - зазначила активістка Анастасія Корнієнко.

Також мітингувальники закликали мера прозвітувати перед громадою в суботу о 10 ранку на площі перед міською радою.

- Я не знаю, чи є сенс йти в суботу? Щоб кричали "Ганьба"?. Якщо треба прозвітувати, я прозвітую, - відповів мер.

- Не забувайте, що йде війна. Все, що є в соцмережах, все моніториться. Давайте шукати шляхи об'єднання. Не роздувайте ситуацію там, де її немає. Нам усім дуже важко. Міська рада виділяла нам суттєві кошти. Давайте шукати шляхи, як об'єднуватися і боротися проти ворога. Війна не закінчиться завтра, - зазначив один із військових, присутніх на виконкомі.

- Хочу подякувати Черкаській міській раді за виділення коштів. І хочу подякувати громаді, що ви піднімаєте такі питання. Але у багатьох складається враження, що ми живемо у мирному місті. Пріоритети мають бути такими, якими вони є під час війни, - сказав командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр Дмитро Кухарчук.

Нагадаємо, перша акція під назвою "Гроші на ЗСУ" відбулася 21 жовтня під стінами мерії. Потім активісти приходили на сесію міської ради та знову під ЧМР, тоді ні секретар міської ради, ні мер до людей не вийшли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На війні загинув батько хлопчика, який під міськрадою просив грошей на ЗСУ: Бондаренко назвав мітинг незаконним і поспівчував дитині

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Stavichka :

Це добре, але чому не запитали про втрати, про полонених? Треба було сказати про те, що не треба мобілізовувати чоловіків робочих професій. На жаль, ініціатива звертатися до влади щодо грошей необхідна, але її треба корегувати і поширяти на інші питання. А гроші вони скерують куди завгодно, але все одно більшу частину покладуть у кишеню.

Вгору