Перевозитимуть “Стугни” й “Джавеліни”: у Черкасах збиратимуть кошти на автівку для протитанкістів

20 грудня 2023, 13:14

У суботу, 23 грудня, в Черкасах відбудеться ярмарок, на якому збиратимуть кошти для військових із 53 ОМБр, які знищують ворожу техніку. Захід розпочнеться у ТРЦ "Любава" об 11.00 і триватиме до 15.00.

Співорганізаторка ярмарку Інна Лук'янченко розповідає, що транспорт необхідний військовим, аби перевозити протитанкові комплекси.

"У нас є такий військовий кореспондент - Станіслав Кухарчук, - пояснює волонтерка. - Він нещодавно знімав репортаж про протитанкістів 53-ої бригади і вони попросили машину, якою будуть перевозити "Стугни", "Джавеліни" та інше. Тому на цьому благодійному заході будемо збирати кошти саме на це. Будуть задіяні музичні колективи, представимо роботи дітей із художньої школи Нарбута: розмальовані гільзи, які переробили під ялинкові прикраси. Ще будуть розмальовані поробки з глини Олени Почтарьової, різні майстеркласи та багато іншого".

Захисники, для яких планують придбати автомобіль, є унікальними, каже журналіст Станіслав Кухарчук.

"Вони стоять зараз на правому фланзі Авдіївського виступу, - говорить Кухарчук. - Це розрахунок протитанкістів, який за 2 місяці знищив понад 30 одиниць ворожої техніки. А один із ПТУРистів сам знищив 22 одиниці техніки. І він попросив машину, бо та, що була в них, згоріла. Він підписав і передав тубус з-під "Джавеліна", який передамо найбільшому донатеру".

Загалом, на автомобіль потрібно зібрати близько 6 тисяч євро. Транспорт захисникам необхідний якнайшвидше.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору