У Черкасах збирають кошти на лікування трирічного хлопчика

10 грудня 2018, 15:44

У Черкасах збирають кошти на лікування трирічного хлопчика

У трирічного Кирилка з Черкас — нейробластома заднього середостіння легень. Сім’я дитини витратила на лікування всі заощадження. Кожна гривня має значення для збереження  життя малечі, пише "ВиЧЕрпно".

Більше ніж 100 тисяч гривень коштує пiдсадка стовбурових клiтин в Інституті раку в Києві. Опiсля всіх хiмiй хлопчикові треба пройти mJBG сканування, що в Українi не проводиться, тiльки за кордоном. Це покаже чи повнiстю знищена пухлина. Коштує процедура 530 євро – сканування + 200 євро (консультацiя онколога).

Нейробластому у хлопчика виявили випадково: коли Кирил збирався йти до садочка, після останнього щеплення піднялася температура і лікарі, щоб виключити підозру на запалення легенів зробили дитині рентген. Саме тоді на знімках виявили пухлину, що виявилася злоякісною. Після її видалення з’ясували, що рак дав метастази у п’яте, шосте і сьоме ребра. Наразі дитині в Черкаській онкогематології протокольні хіміотерапії закінчили, і потрібно проводити високодозову хiмiю з пiдсадкою стовбурових клiтин (в Інституті раку).

– Ми назбирали майже 10 тисяч гривень, були слова підтримки, співчуття. Я вдячна за все, – розповідає мама хлопчика Надія Бабенко. – 2 січня ми маємо бути в Інституті раку, тиждень підготовки (великий список дороговартісних препаратів), потім 21 день в ізольованому, стерильному боксі (вводять високодозову хімію, коли аналізи падають на нуль, підсажують наші стовбурові клітини) таких боксів має бути 2. Наші стовбурові клітини заморожені, їх термін зберігання закінчується в березні. Одна процедура вартує в межах 100 тисяч, в залежності які безкоштовні препарати є у відділенні. У Черкаській онкогематології ми протокольні хіміотерапії закінчили. Тепер нам потрібно дві високодозові та mJBG сканування за кордоном.

Сім’я звертається до небайдужих по допомогу.

Телефон мами: (097) 3216946 (Надія Бабенко)

Допомогти дитині може кожний:

Приватбанк: 5168757336090404 Бабенко Надiя Григорiвна.

Вгору