У Черкасах знову збирають голоси за відставку міського голови

20 липня 2023, 14:27

У Черкасах знову зареєстрували петицію, в якій хочуть дострокової відставки мера міста Анатолія Бондаренка. Автор звинувачує його у невиконанні передвиборчих обіцянок, торгівлі посадами та неефективному використанні бюджетних коштів.

Також автор петиції дорікнув очільника міста через будівництво маєтку.

"Громада Черкас звертається до депутатів міської ради з проханням розглянути можливість дострокового припинення повноважень Анатолія Бондаренка, міського голови, через невиконання передвиборчих обіцянок та втрату контролю над роботою комунальних служб. Міський голова не мав стратегії для розвитку міста, торгував посадами, а також неефективно використовував бюджетні кошти, надаючи занижені премії та збільшуючи зарплати депутатам. Також Бондаренко планував знищити дитячий табір та кінотеатр на користь інших будівельних проектів, що спричинило негативний вплив на місто. Він також не дотримав своїх обіцянок щодо зниження тарифів на комунальні послуги та ремонту доріг, а також не впорався із корупцією у мерії, що призвело до кримінальних проваджень проти членів його команди. Зараз же будує маєток у рекреаційній зоні за великі кошти, які не є декларованими", - йдеться у зверненні.

Станом на 14 годину 20 липня під петицією вже проголосувало 105 осіб із 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 29 днів.

Нагадаємо, схоже прохання зареєстрували у квітні цього року. Тоді люди його підтримали, проте в міській раді вирішили, що немає підстав підтримувати петицію.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Володимира :

Не звільняйте.Нехай хоч дачу добудує.

Олена :

Та нормальний мер, просто хтось інший рветься до кормушки

Руслан :

Такий “нормальний” як і ти,ракушку свою напряжи і подивись,яке бля….во відбувається в мерії.

Валентин :

Ага…по вашим оцінка тоді Янукович був нормальним президентом.
Який же ж кайф постійно голосувати за зеків та бандитів

Іван Сергійович :

Я підтримую відставку Бондаренка

i am :

де проголосувати за відставку цього

Урюк :

Всьо,Толік,назад до Лисянки.

Валентина :

Я вважаю що через кожні 2-3 роки необхідно міняти всю мерію і щоб вони перед жителями міста кожний рік відзвітувплись за кожну гривну,тільки тоді може зникнути корупція в мерії.Всі нормативні документи по місту повинні виноситися на розгляд жителів міста, вони повинні обирати куди краще вкладати кошти. А Зміна одного на іншого такого ж це шахматна гра.

уляна :

зараз це все не на часі, блядство відбувається кругом, не тільки в мерії, торгівля посадами також, будують маєтки усі, в залежності від можливості вкрасти, а щодо призначень, то з нас прийшов на роботу просто за оголошенням

Павло :

Правильно! Не треба звільняти нашого мера! Хай живе наш Мер! Хай живе його дух в серцях наших назавжди! Нехай квітне та багатіє благословенна земля його – життєдайна та осяяна талантами незбагненними та шляхетна Лисянщина – Колиска геніїв державотворного новітнього менеджменту!
Аве, Великий асфальто-бетонний Керманичу Черкащини, батьківщини Пророка Українського!
Галстуха йому ( краватку), та поміцніще, щоб витримав.

i am :

Ви за легалізацію канабіса?

Галина :

Місто процвітає, порядки наводяться, проголосуйте за Олійника, місто знову здохне. Будує дім розберіться, а не вішайте ярлыки. При його доходах можна й побудувати собі дім, краде докажіть і посадіть, якщо це правда.

i am :

на негабагиті заробив, завтра потрібно буде платити ще за якісь послуги якими в житті не користувались на ще одну хату меру…поки при владі останню шкуру з черкащан здере…у відставку

Руслан :

Miняти однозначно

Руслан :

Гнати а дачу для реабiлiтацii хлопцям забрати

Анатолій :

Не у відставку, а провести провадження і дати оцінку його діяльності. Можливо з конфіскацією незаконно придбанного майна.

i am :

заплати за негабарит який ніколи не викидав і побудуй хату меру

Вгору