У Черкасах затримали п’яного водія “ВАЗ-21011”

18 січня 2019, 20:48

У Черкасах затримали п'яного водія "ВАЗ-21011"

У середу, 16 січня, у Черкасах на вулиці Сергія Амброса патрульні зафіксували автомобіль "ВАЗ-21011", за кермом якої знаходився водій у стані алкогольного сп'яніння. 

Вказаний транспортний засіб зупинили за порушення правил дорожнього руху. Факт того, що водій знаходився у стані алкогольного сп'яніння підтвердив висновок лікаря в наркодиспансері. Результат – 1.8 проміле, що в дев'ять разів перевищує допустиму норму.

На порушника було складено протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП та евакуювали авто на арештмайданчик через суттєве перешкоджання іншим учасникам дорожнього руху.

Поділитись

Коментарі

Сергій сказав:

Я був свідком евакуації даного ТЗ. Я ні в якому разі не намагаюсь вигородити нетверезого водія. Хочу зауважити, що працівниками поліції було порушено Кодекс України про адміністративні правопорушення, а саме Стаття 265-2. Тимчасове затримання транспортних засобів працівниками уповноважених підрозділів Національної поліції. В абзаці 3-му статті 265-2 вказано – “У разі якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво не перешкоджає дорожньому руху або не створює загрозу безпеці руху, крім розміщення транспортного засобу на місцях, призначених для зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, такий транспортний засіб НЕ може бути доставлений для зберігання на спеціальний майданчик.” Навіть на фото видно, що автомобіль знаходиться в місці, яке не передбачає евакуацію. Окрім того, поліціянти заборонили іншому громадянину, який був абсольтно тверезий, забрати автомобіль, незважаючи на те, що той громадянин показав всі необхідні документи на право керування даним ТЗ. Тому, цей фарс був потрібен лише для того, щоб відповідні служби заробили кошти від евакуації, а поліціянти пропіарились.

Вгору