У Черкасах засудили військового, який втік зі служби через нібито низьке грошове забезпечення

07 листопада 2023, 19:51

У Черкасах винесли вирок військовому, який пішов у відпустку і не захотів потім повертатися на службу. За це він тепер відбуватиме покарання у в'язниці.

Чоловік служив кулеметником першого відділення інспекторів прикордонної служби. У квітні йому надали відпустку і він поїхав додому на Чернігівщину. Проте з відпустки він не захотів повертатися.

На суді обвинувачений розповів, що його мати захворіла і він не хотів її покидати. Також, через нібито низьке грошове забезпечення, їздив у Київ і працював вантажником.

"З 11 по 26 квітня 2023 року він дійсно був відсутній за місцем служби, оскільки у нього хворіла та перебувала у лікарні мати, а також оскільки його грошове забезпечення на місяць складало лише 350 гривень і він з 15 по 17 квітня 2023 року їздив працювати у місто Київ вантажником. У нього не було грошей, щоб купити собі телефон та щоб повернутися на місце служби. Після покупки телефону 18 квітня 2023 року він зв'язався з військовою частиною. Він перебуває на строковій службі вже два роки та два місяці", - йдеться у матеріалах суду.

Черкаський районний суд визнав військового винним та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Засуджений ще може подати апеляцію.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Артем :

За те що строковик не повернувся йому 5 років, і чому суд Черкаський суде?

Денис :

Суд’я козел. Хлопець служив україні за 350 гривень. Жах.

Леся :

А за що взагалі судити?!! За те, що він рятував свою матір, за те, що отримував 350 грн??? Ганьба отакому суду і такій владі !!!

Валентина :

Дать судді 350грн нехай проживе місяць..
Суддю на мило або краще до суду

містянин :

так вони усі і живуть і працюють за мінімалку.вони не винуваті в тому що їхній бізнес за ці два роки хорошо розвивається

Славік :

А ЯКОГО ХЕРА СТРОКОВИК СЛУЖИТЬ ЗА 350ГРН ЗА МІСЯЦЬ БІЛЬШЕ ДВОХ РОКІВ.СУДДЮ НА 5РОКІВ ЗА ГРАТИ.

Danil :

Ганьба!!!!! Ну як так може в нас бути, я не розумію. В деяких випадках у нас гірше ніж у москалів! За що ад на 5 років? Проходити строкову службу понад нормово – це вже знущання + з таким грошовим забезпеченням. А вони ще й на 5 років засуджують хлопця за всього два дні відсутності….

Саша :

Ганьба судді, ганьба військовій частині!

Галина Галина :

Корупціонерів в Україні не судять, а дають можливість втекти за кордон, чи під домашній арешт. А воїну, який більше 2 років захищав батьківщину, дають 5 років.. Вбивцям також дають від 5 до 8 років. Корегувальникам вогню по Україні, зрадникам також дають такий строк. То де ж та справедливість?

Іван Мазепа :

Нема справедливості. Поки зовнішні орки лізуть, свої ж трутні гноблять. Сьогодення= кріпосне право v2.0. На жаль…

Люда :

А ті що обкрадають Україну ніяк не засудять…

Андрій :

Не справедливо!
Він не місяць прослужив а два роки за такі малі БЕЗгроші… на цього суда має бути суд! Це хоровий суд, гнилий суд-дайте його ім’я, будемо розбиратись

Дмитрій :

Це залякування простого народу України. Чому не засудили иіністра оборони Резнікова та його замісників,які вкрали понад 32 мільярди гривень?

Підараси :

Підараси

Вгору