У Черкасах запускають безкоштовну майстерню 3D-друку

03 лютого 2024, 11:09

У Черкасах запускають безкоштовну майстерню 3D-друку, де навчатимуть працювати з 3D-принтерами та друкуватимуть необхідні для війська вироби: скиди, стартові платформи для дронів, конектори тощо. Це спільний проєкт освітньо-культурної мережі Гончаренко центр, компанії ARTLINE та волонтерського руху ДрукАрмія. 

За словами організаторів, проєкт запускають ще в 9 містах України. У такий спосіб вони прагнуть популяризувати 3D-друк серед українців та залучити їх до волонтерської діяльності. Адже кожен власник принтера навіть у домашніх умовах може наближати перемогу. 

«Технології 3D-друку мають великий потенціал змінити ряд галузей, і ми хочемо сприяти формуванню кваліфікованих спеціалістів, здатних впроваджувати інновації в різноманітні сфери. Тож ця співпраця – наш внесок у розвиток 3D-друку в Україні, а заразом – у допомогу війську. Адже на цих принтерах можна створити безліч необхідних для війська виробів: від конекторів на Starlink до скидів, які допомагають нищити окупантів», – ділиться команда української компанії ARTLINE, яка безкоштовно надала принтери для волонтерського проєкту. 

У межах проєкту відвідувачі зможуть пройти базовий курс із користування 3D-принтером, навчитися правилам друку та самостійно запустити виготовлення перших виробів. Менторами навчання стануть волонтери проєкту ДрукАрмія: вони проводитимуть безкоштовні майстер-класи та допомагатимуть учасникам майстерень.

Першу лекцію в межах майстерні проведуть вже 6 лютого о 19:00. 

На зустрічі розберуть методи 3D-друку, будову, механіку та зроблять огляд характеристик найбільш поширених та доступних принтерів для домашнього використання.

Щоб долучитися до лекції та ознайомитися з 3D-друком, достатньо заповнити форму за цим посиланням. 

За інформацією Гончаренко центру

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Сергій :

Доброго дня. Я глухий з дитинства, мені 55 років, хочу навчитися друкувати на 3D принтері. Слава Україні!

Вгору