У Черкасах запрошують на добровільне прибирання міста

14 листопада 2019, 21:48

Завтра, 15-го листопада, у Черкасах проведуть міський день благоустрою. Відповідне розпорядження напередодні підписав міський голова Анатолій Бондаренко. До загальноміського прибирання 15 листопада будуть залучені усі департаменти та управління Черкаської міської ради, які розчищатимуть захаращені безгосподарчі території міста, відповідно до укладеного графіку, йдеться на сайті Черкаської міської ради.

Також  силами комунальних підприємств, організацій та установ буде організовано добровільне прибирання на закріплених та прилеглих територіях.

Міська влада запрошує усіх жителів Черкас долучитись до  генерального прибирання. А саме: прибережної смуги Дніпра, схилів по вул. Гагаріна, лісопаркової зони по вул. Генерала Момота та Соснівки.

Також звертається до приватних підприємств, установ  і організацій різної форми власності, комітетів самоорганізації населення  взяти участь у загальноміському дні благоустрою і здійснити санітарну очистку на прилеглих територіях.

Усе сміття, зібране під час суботника у місцях загального користування, буде вивезено спеціалізованою технікою, яку забезпечує міська влада.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору