У Черкасах запрацювало регіональне представництво “Мрія – Українська Фундація” 

18 вересня 2023, 19:17

Нещодавно в Черкасах "Мрія-Українська Фундація" відкрила свій осередок. Його діяльність спрямована на допомогу родинам Героїв - загиблих, полонених та зниклих воїнів.

Основні напрямки діяльності:

  • юридична консультація;
  • психологічна підтримка;
  • гуманітарна допомога батькам і дітям;
  • позашкільна освіта для дітей: відвідування різноманітних спортивних секцій та освітніх гуртків.

Ідея про спільний проект належить військовослужбовцю ЗСУ, історику за фахом, Юрію Гудименку. Під час реабілітації після бойового поранення він об’єднав навколо себе команду волонтерів, військових, громадських діячів. Серед них - парамедик Юлія Паєвська Тайра, яка очолила Благодійний фонд «Мрія», волонтерка Дана Ярова, під керівництвом якої працює Громадська організація «Мрія дітей України». Також у команді «Український центр захисту прав людини» та його очільниця Людмила Денісова, яка має досвід роботи на посадах міністра соціальної політики та омбудсмена.

На сьогодні під опікою «Мрії» - більше 2,5 тисяч дітей військовополонених, цивільних бранців і загиблих героїв. Для їх розвитку і здоров’я в рамках проекту діє кілька програм. Зокрема, під патронатом волонтерки і дитячої письменниці Тетяни Комлик (Татуся БО) розроблений проект «Освітня підтримка», який пропонує дітям якісне безкоштовне навчання з різних дисциплін, основ програмування, підготовку до державних іспитів (ЗНО/НМТ) та можливості розвивати спортивні й творчі здібності. Також маленькі підопічні отримують комп’ютерну техніку (ноутбуки, планшети) для того, щоб освітній шлях був зручним і ефективним. 

Ще одним важливим напрямом діяльності фонду є організація відпочинку, оздоровлення та реабілітації для родин. Команда ініціювала програму «Літо без війни», для фінансування якої залучає кошти відповідального бізнесу. Таким чином в перші місяці літа у 2023 році понад 300 дітей українських Героїв вирушили на відпочинок на курорти Європи та західних регіонів України. 

Понад дві тисячі підопічних отримують психологічну допомогу, гуманітарне забезпечення (продукти, засоби гігієни, одяг, взуття, побутова техніка), юридичний супровід і постійний особистий контакт.

Реєстраційна форма, яку люди можуть заповнити і обрати регіон, а керівництво осередку зв'яжеться з такими громадянами https://forms.gle/tQfZTtFWmGhRe76J8

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору