У Черкасах закупили додаткові кисневі концентратори (відео)

07 грудня 2020, 18:03

фото тематичне

Заклади охорони здоров’я в Черкасах, які визначені для госпіталізації пацієнтів із Covid-19, днями отримали 77 нових кисневих концентраторів. 27 із них передали Третій міській лікарні швидкої медичної допомоги, ще 50 – інфекційній. Обладнання придбали за кошти субвенції з державного та обласного бюджетів.

– Основним елементом лікування вірусної пневмонії, спричиненою коронавірусною інфекцією, є адекватне кисневе забезпечення. Йдеться про доставку кисню під визначеним тиском до легень, аби не страждали головний мозок, серце, нирки, печінка, – поділилася заступник директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Надія Гетьман. – Киснева терапія є одним із основних методів лікування, її потребує практично 80 % пацієнтів, які потрапляють у стаціонар.

За інформацією профільного департаменту, наразі в Черкасах для лікування хворих із Covid-19 підготували 175 ліжок: 50 ліжок розгорнули в 1-ій міській лікарні (водночас, тут готуються до відкриття ще 30), 50 ліжок наявні в 3-ій лікарні швидкої медичної допомоги та 75 – у міській інфекційній лікарні.

Зазначимо, цього року в бюджеті Черкас задля попередження та лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією передбачили 104,2 млн грн. За ці кошти в медичні заклади нашого міста придбали нове необхідне обладнання, лікувальні препарати та засоби індивідуального захисту для медичного персоналу. Понад 2,5 млн грн спрямували для виплат премій працівникам, які безпосередньо працюють із хворими на Covid-19.За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору