“16 днів проти насильства”: студенти Черкаського національного долучилися до Всеукраїнської акції

07 грудня 2020, 17:20

Студенти-третьокурсники спеціальності "Дошкільна освіта" Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилися до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

Зазначимо, що щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Мета акції — привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У межах Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" студенти переглянули вебінар "Насильство в українських школах: що змінили нові закони»(спікер Інна Маніленко). Вебінар був інформативним та змістовним й ґрунтувався на змісті нормативно-правового забезпечення, що було дуже цінним для студентів, як для майбутніх педагогів.

На жаль, тема булінгу та насилля в закладах освіти є популярною, тому, студенти, як майбутні фахівці освітньої галузі, мають знати алгоритм дій в разі виникнення подібних проблем.

Нагадуємо, що про насилля не потрібно мовчати. Якщо ви стали свідком або жертвою насилля, то можете звернутися до:

  • територіального органу поліції або за телефоном 102;
  • центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;
  • управління сім'ї та молоді районної, міської чи обласної держадміністрації;
  • громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства;
  • на телефони «гарячих ліній» із запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерній дискримінації: 116-123 (безкоштовно з мобільного) або 0-800-500-335 (безкоштовно зі стаціонарних). Цілодобово, анонімно та конфіденційно.

За інформацією пресслужби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору