У Черкасах за привласнення пів мільйона гривень судитимуть посадовця та підприємця

15 вересня 2022, 21:18

У Черкасах судитимуть керівника управління Державної міграційної служби України у Черкаській області та фізичної особи-підприємця, які обвинувачуються у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах та підробці документів.

Встановлено, що між управлінням Державної міграційної служби України у Черкаській області та фізичною особою-підприємцем протягом 2019-2021 років укладено низку фіктивних договорів. Згідно з цими документами, підприємець мав надавати послуги із прибирання приміщень підрозділів УДМС в Черкаській області, зокрема здійснювати санітарно-гігієнічну обробку приміщень, спрямовану на запобігання, виникнення і поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Указані договори ФОПом фактично не виконувалися і відповідні послуги не надавалися, натомість керівником зазначеного управління були безпідставно посвідчені акти здачі-прийняття виконаних робіт, які попередньо складалися та підписувалися фізичною особою-підприємцем.  

Відповідно до зазначених актів з державного бюджету на користь підприємця безпідставно перераховано 505 тис. грн.

Дії керівника УДМС у Черкаській області кваліфіковано за ч. 4 ст. 191, 2 ст. 366 КК України, а дії фізичної особи-підприємця – за ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 191, ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 366 КК України.

За інформацією Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

1 :

А коли це буде??А ніколи.З нашим правосуддям.

Вгору